Arser Teknik Makine daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan, A sınıfı hizmet sunmayı hedef edinen ve başaran bir şirkettir. Daima teknolojiye inanmış, güvenmiş ve her alanda kullanmıştır. Bodrum ve Marmaris’ te olmak üzere 2 yetkili servisimiz ile yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde her zaman tüm tüketicilerimizin hizmetindeyiz.

Arser Tek. Mak. San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak biz; Marmaris’te kurduğumuz 1993 yılından itibaren üstün ürün ve satış sonrası hizmeti ile bu konuda birinci sırada olan “Arçelik, Beko, Altus” markalı ürünlerde satış sonrası hizmet vermekteyiz.

Vizyon
Şirket faaliyetlerinde modern teknolojiyi kullanır, sürekli kendini inceler, kritik eder, değerlendirir, iyileştirir, yeniler ve kendisiyle rekabet eder.
Personelinin çalışkan, dürüst, uyumlu, ahlaklı ve yaratıcı olmasına özen gösterir, profesyonel yapılaşmaya ve kurumsallığa önem verir, değer kazanmaları için eğitir. İş ve toplum etik kurallarına titizlikle uyar.

Misyon
Gelişen teknoloji ve iş sistemini kendi temel değerlerimizle bütünleştirip, kusursuz iş yapma ve bitirme anlayışı ile kaliteli hizmet, bilinçli personel, planlı çalışma unsurlarından ödün vermeden, sürekli değişen ve artan müşteri isteklerini karşılamak ve yeni beklentiler yaratmak. Alınan kararları hızlı ve verimli kullanmak, ülke için artı değer yaratmak; sadece ben değil biz olmak. Yeni oluşumları sorgulamak, değerlendirmek ve fayda yaratmak.

Marmaris Servis
0252 413 0506

Bodrum Servis
0252 317 0909